Společnost FATO invest a.s. se sídlem v Hradci Králové byla založena roku 1991, jako stavební  akciová společnost s českými vlastníky a výhradně českým kapitálem.
Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukce bytových, občanských a průmyslových staveb v pozici generálního dodavatele.

Společnost FATO a.s., člen holdingu FATO, patří k významným a tradičním generálním dodavatelům bytových, občanských a průmyslových staveb, ale i dodavatelům složitých rekonstrukcí historických objektů a to nejen v Královehradeckém kraji. Společnost byla založena v roce 2005 jako dceřiná společnost společnosti FATO invest a.s. a stala se tak první společností v holdingu FATO. Navazuje na mnohaletou tradici společnosti FATO invest a.s..

Do holdingu FATO patří dále společnosti FATO BD s.r.o. a FATO VM s.r.o. - společnost zabývající se především developerskou, realitní a inženýrskou činností v Hradci Králové, společnost FATO real s.r.o. – společnost zabývající se developerskou, realitní a inženýrskou činností v Novém Městě nad Metují a v Jičíně, společnost RW INVEST s.r.o. - společnost zabývající se developerskou, realitní a inženýrskou činností v Chebu, společnost H.F.C. a. s. - společnost zabývající se hotelnictvím (Hotel U královny Elišky v Hradci Králové) a lesnickou výrobou.

Spolehlivý partner přes 25 let
myslíme na přírodu
společensky odpovědná firma
kvalita samozřejmostí
držíme slovo
Beru na vědomí
Tato stránka využívá pouze krátkodobé funkční cookies za účelem správné funkce webu. Více o ochraně osobních údajů najdete v Kontaktech.